Papagaj Kakariki qift 35 euro

Shitet nga: Papagaj 05 Maj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Papagajt jan mashkull dhe femer.Ne gjendje te mir shendetsore.Jan te urt vijn se bashku me kafaz dhe ushqim per 1 muaj.Njerit papagall jan duke iu nderruar puplat por i dalin sigurt pas nje kohe te shkurter.Mun qel shum let me kta papagalla . JU MIRPRESIM mund te kontaktoni ne numrin : 045480093 apo mund te me shkruani ne viber +37745480093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim