Papagalla

Shitet nga: Astrit 22 Jan 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 4 papagalla tigrica Jan 3 mashkuj dhe 1 femer kendojn shum bukur dhe Jan te but te rrin ne dor
Dhe Jan te ri çmimi per 4 tigrica vetem 25 eu +marrveshtje
Prishtin
Per me shum inf ne face book https://www.facebook.com/djgunsa007?__nodl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim