Paunat

Shitet nga: C21 11 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten paunat me ngjyra te ndryshme, femra dhe mashkuj shum te bukur

049/328-078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim