Shes Papagall Nimfa me kafazin e tij

Shitet nga: h1m1 13 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes Papagall Nimfa i bute dhe i ushtruar mosha rreth 1 vjet po ashtu dhe me kafazin e tij
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim