Shites 2 papagaj Lovebird qift me kafaz

Shitet nga: Himi 13 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 2 papagaj lovebird qift me kafazin e tyre jan rreth 1 vjet qmimi i volitshem dhe i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim