Shitet kafazi Ferplast model i ri..

Shitet nga: Ferplast 14 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Kafezi Ferplast osht i ri ka edhe mbajtesen..

Ne qmim perfshihen edhe dekoret dhe mbajtesi...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim