Vez-qura-zoj-zogj-ve

Shitet nga: edon 07 Gsh 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes vez te qurav 1 euro ..qurat jan far e mir dhe hera e 3 qe bin klluq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim