Zogj

Shitet nga: arben 25 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 2 zogj njeri me ngjyre te kalter dhe tjetri me ngjyre te gjelber.Ne cmim perfshihet edhe kafazi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim