Zogjet shtepiak

Shitet nga: xxx 08 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten zogjt shtepiak shum te mir dhe te hijeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim