shes 2 papagaj tigrica

Shitet nga: himyy 25 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 2 papagaj tigrica jan shum qift i mir dhe munden me u shumu shum leht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim