shitet aleksandri

Shitet nga: arber 04 Gsh 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shitet aleksandri mosha 4 muj e ka unazen qe e verteton qe esht i vaksionum prej morrave me nuk ka nevoj te vaksionohet ky papagall esht i but dhe mund te jetoj deri ne 15 vjet poashtu ne shumicen e rasteve kta folin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim