tiplerat dhe disa te perzir plluma ne shitje

Shitet nga: tiplerat 26 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
ushiten flm shummm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim