BEJME THERRJEN E KURBANAVE

Shitet nga: bajram 14 Sht 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shesim dhe bejme therrjen e kurbanave per info me te hollsishme tel:045515275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim