2 bubrreca

Shitet nga: Bubrreci 24 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes bubrrecat mashkull dhe femer ne gjendje te mir shendetsore . Jane te ndegjushem dhe te shoqerueshem me familjar dhe poashtu qojn rende siq shihet ne foto me molle . Bubrrecat e kan te perfunduar shkollen fillore dhe te mesme . Pres myshteri serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim