Bika

Shitet nga: xjxxxx 10 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shiten bikat Jan shum te mir dhe the rritur vetem me krune kallamoq jarum . Numri kontaktues 044106214 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim