Gjeli Piklan dhe Pula Kineze

Shitet nga: Ramadan 23 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
E shes kete Gjel Piklanë dhe këtë Pulë Kineze për marakli ai që i njeh e din se qfare race jane.
Gjeli vie me çmim 30 €
Pula Kineze me çmim 40€
Nuk ndahen shkojnë bashkarisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim