Koshere per Bleta

Shitet nga: Sabri 29 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim koshere per bleta si pas porosis I katshe 25 , II katshe 35 , III katshe 45 Eur dhe rama te kosheres 0.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim