Kurban (therrja dhe coptimi falas)

Shitet nga: Landrit 23 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Kurban (therrja dhe coptimi falas)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim