Pulë Kineze

Shitet nga: Dani 29 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet kjo pulë kineze shumë rrallë e gjindshme shumë e bukur dhe shumë e butë...
Na kontaktoni edhe ne viber +38649621065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim