lopë me viq

Shitet nga: bekim 10 Gsh 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Eshtë lopë me viq bardh dhe kuq sasia e qumshtit 16-20 litra viqi eshtë 8 ditë , pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim