pula gjela dhe shota

Shitet nga: anonim 15 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
kemi pula gjela dhe shota per te shitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim