sanë dhe telinë

Shitet nga: fsh rimanishtë komuna prishtinë 09 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes san dhe telinë
Çmimi sipas marëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim