Anglishtja per fillestar - per femije dhe te rri

Shitet nga: Beginner 02 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjuha Angleze per fillestar - per femije (nga mosha 8 deri 12 vjecare, nen perkujdesje te prindit) dhe te rritur.

Materiali eshte i shoqeruar edhe me Audio inqizim.
Mesimi zhvillohet teresisht ne Kompjuterin e juaj!

1. Students Book në PDF
2. Students Book- Audio

3. Workbook with key në PDF(pra me përgjigje)
4. Workbook - Audio

5. Beginner level video movie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim