English Pronunciation in Use+5CDs-Elementary lev..

Shitet nga: literatura 03 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shumica e dashamireve te Gj. Angleze kane problem ne prononcim te fjaleve dhe shprehjeve angleze ("phonetics"), andaj ky eshte nje rast ideal pasi cdo shprehje apo fjale e tekstit mund te degjohet qartazi dhe rrjedhshem!

The best-selling English Pronunciation in Use is a comprehensive reference and practice book suitable for self-study or classroom work, and is now available with a unique, new CD-ROM for additional interactive practice.
............................................................................................................................................................................................................
Materiali përbëhet nga:

1 Teksti (elektronik) ne PDF (CD)
... CD A: Units 1-12 (Audio)
... CD B: Units 13 -27 (Audio)
...CD C: Units 28 - 43 (Audio)
...CD D: Units 44 - 50, Sections E1, E4-E8 (Audio)
...CD E: Units: Sections E3 Sound pairs (Audio)

Verej fotot e bashkangjitura per te pasur nje pasqyrë se si duket materiali i cekur më lart..


çdo shkronjë, fjalë apo shprehje theksohet qartas me zë, nga profesoret e Cambridge -it dhe ju vetëm duhet ta ndjekëni atë.

Pastaj pasojnë ushtrimet per ta sprovuar vetveten., pergjigjet jane ne fund te PDF-it!

Eshte nje metode ideale per ta vetemesuar Gj. Angleze pa mesues.

Ky eshte niveli Elementary.
Posedoj edhe nivelet Intermediate dhe Advanced gjithashtu.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim