Fjalor teknik representativ i Gjuhës Gjermane ng

Shitet nga: Tani 03 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fjalor REPRESENTATIV teknik nga Zagrebi, pjesa I dhe II;

Autor: VLATKO DABAC dipl. ing.

1. Gjermanisht - Kroatisht/ serbisht - Libri I - 1103 faqe --70.000 fjale
2. Kroatisht / serbisht- Gjermanisht - Libri II - 1576 faqe - 110.000 fjale


Librat janë në gjendje të shkëlqyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim