GIS Tutorial 1,2 dhe 3 (te reja)

Shitet nga: ARIAN 30 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Jane libra te reja, pa perdore.
Keto libra pershkruajn funkionalitetin e GIS-it, duke përfshirë querying hartat interaktive, mbledhjen e të dhënave, dhe gjeoprocesimin. Ushtrimet e saj të hollësishme, "rradha juaj" seksione, dhe detyra shtëpie mund të përshtaten për të mësuar GIS në një hapesire shkollore apo për studim të pavarur. Gjithashtu është përfshirë qasje 180-ditor të ArcGIS® 10.1 për desktop software avancuar dhe një DVD me të dhëna për të punuar përmes ushtrimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim