GLOBALIZIMI DHE PAKËNAQËSIT PREJ TIJ

Shitet nga: Toni 03 Qer 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Libri kopje GLOBALIZIMI DHE PAKËNAQËSIT PREJ TIJ nga autori Joseph E. STIGLITZ Fitues i çmimit Nobel për Ekonomi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim