KURAN Electronik

Shitet nga: besart 27 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Kuranin elektronik ku leximi i ti behet per mes nje Lapsi me ze dhe ka edhe degjojse te veshve ne disa gjuhe dhe me disa lexues te ndryshem.
qmimi shum i lir 35 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim