Libra kryesisht per sociologji

Shitet nga: libra 18 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
1.Dr.Vasa Qubrilloviq "Problemi i pakicave kombetare ne Jugosllavine e re" /Formati skript/qmimi 50cent

2.Karl Marks "Manifesti i partise komuniste" /Formati skript /qmimi 50cent

3.Identiteti , kombi dhe feja/ skript/qmimi 50cent

4.Sociologji rurale /skript /qmimi 50cent

5.Max Weber "Etika protestante dhe shpirti i
kapitalizmit"/ skript /qmimi 1euro...

6.Studime gjinore /skript / qmimi 50cent.....

7.Soc. e migrimeve / skript/ qmimi 50cent.....

8.Soc. e kujteses /skript/ qmimi 50cent.....

9.Si te shkruajme ese Bardhyl Musai/skript/ 50cent...

10.Anglisht HEADWAY THIRD EDITION 1euro...
Viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim