Libra per Teknologjine Informative

Shitet nga: INFORMATIKA-DARDANI-PRISHTINË 04 Gsh 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 26 tituj te librave per Teknologjine Informative. Librat tona mund ti gjeni ne lokalin e Shkolles Informatika si dhe ne te gjitha librarit kryesore te te gjitha qyteteve te Kosoves. Per me teper shfleto www.shkollainformatika.net ose tel: 044/213 937

1. MS Windows Millennium & Word 2000
2. MS Excel 2000
3. MS Windows Millennium dhe Word 2000
4. MS Excel 2000
5. MS Access 2002
6. MS Word XP
7. MS Windows XP
8. MS Access XP
9. MS Excel 2003
10. MS PowerPoint 2003 me CD
11. Internet Explorer
12. MS PowerPoint 2003 & CD
13. MS Windows XP
14. MS Word 2003
15. MS Excel 2003 & CD
16. MS Access 2003 & CD
17. CorelDRAW 12
18. Rrjetat kompjuterike
19. MS Word 2007
20. MS Excel 2007
21. MS Access 2007
22. CorelDRAW X5
23. Microsoft Windows 7
24. AutoCAD 2011
25. Excel 2010
26 Access 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim