Librat shkllore

Shitet nga: Nexhmije Kastrati 01 Sht 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh librate e klases se 11dhe 12 per nxenesit e shkolles se mesme Xhevdet Doda - Prishtine. Librat fillimisht jan bler te reja dhe jan te mirmbajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim