Librat shkollore

Shitet nga: Nexhmije Kastrati 03 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh librat e klases se 12 per nxenesit e shkolles se mesme Xhevdet Doda-Prishtin. Librat fillimisht jan bler te reja dhe jan te rujtura shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim