Mbizotëro Photoshop-in CS6 në tërësi!

Shitet nga: Photoshop 03 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Çka mund te bëjë për ju i famshmi Photoshop CS6 ?


Editimin dhe optimizimin e photove, në mënyrën me profesionale të mundshme, por edhe një mori gjërash tjera , si p.sh video editimin, 3D objektet dhe 3D shkronjat.

Ky video material përmban tërë programin, duke filluar nga konceptet bazike deri te teknikat e avancuara. Kandidati i interesuar ka në dispozicion edhe materialin përkatës për ushtrime, në mënyrë që të ju ndihmoi juve, që të mësoni sa më shumë, gjate punës së juaj në softwerin intelegjent Photoshop.

Në dispozicion janë 4 nivele per ta mbizotëruar Photoshop-in në tërësi:

1. Photoshop - Niveli elementar- 2.80 GB + fajlat për ushtrime
2. Photoshop - Niveli intermediate- 2.37 GB + fajlat për ushtrime
3. Photoshop - Niveli i avancuar- 3.62 GB + fajlat për ushtrime
4. Photoshop - Niveli master- 6.32 GB + fajlat për ushtrime


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim