Perkthime

Shitet nga: dipmaster 19 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
gjejme dhe perkthejme materiale nga shume gjuhe tw huaja wpr Diploma, mastera e Doktorata...
Perkhejme dokumentacione tw dnryshme nga (dhe nw) gjuhwt gjermane, angleze, ruse, polake, ukrainase, bishnjake (serbo-malazeze) ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim