Revista VLERA gjendet ne te gjitha kiosqet e Kos..

Shitet nga: Revista VLERA 12 Gsh 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Revista –Vlera është e veçantë nga revistat tjera sepse ka shumë vlera etiko-morale, kombëtare, fetare..
VLERA ju sjell dobi në familje dhe shoqëri.
VLERA ka mësime nga kultura, bashkëshortësia, edukim i fëmijëve, këshilla shëndetësore, ka shembuj të bukur për jetë të lumtur.
Ne ju garantojmë se VLERA me përmbajtjen e saj do të sjell shumë risi në jetën tuaj në pëlqim me Zotin.

VLERA KA SHUMË VLERA...

Informata:
Mob: 044 142 038 VIBER.

www.vlera.net
FB https://www.facebook.com/Revistavlera

www.iknnf.org
http://iknnf.org/sq/Botimet_revista_vlera/Category/Botimet---Postimet-per-Revista-Vlera/REVISTA-VLERA---PREZANTIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim