Shes nga literatura medicinale

Shitet nga: Blerim 06 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
1)Atlas anatomik Sobotta
2) Biokimia e Harperit ne gj. serbo-kroate
3) Leksikoni i ilustruar mjekesor ne gjermanisht nga Urban dhe Schwarzenbeger
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim