Tekste universitare dhe profesionale në Gj.Shqipe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: International Bookshop in Prishtina 05 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Njoftim për tekstet universitare dhe profesionale të Kontabilitetit në Gjuhën Shqipe
1. Kontabiliteti i Drejtimit - Botuesi PEARSON
Titulli i librit akademik “Kontabiliteti i Drejtimit” vjen i përkthyer në gjuhën shqipe, Botimi i 15-të nga Educational Centre Albania & shtëpia botuese Pearson nga autorët: Charles T.Horngren, Srikant M.Datar, Madhav Rajan dhe Ingrid Shuli & Rezarta Shurti (bashkë-autore shqiptare e përkthimit të tekstit universitar “Kontabiliteti i Drejtimit”).

2. Kontabiliteti i Kostos - Botuesi CENGAGE leaning
Titulli i librit akademik “Kontabiliteti i Kostos” vjen i përkthyer në gjuhën shqipe, Botimi i 16-të nga Educational Centre Albania & shtëpia botuese CENGAGE Learning nga autorët: Edward J. VanDerbeck, Ceciley A. Raiborn, Michael R. Kinney dhe Mirela Ujkani (Miti) (bashkë-autore shqiptare e përkthimit të tekstit universitar “Kontabiliteti i Kostos”).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim