Thenje per diten e pavaresis

Shitet nga: Fisnik 17 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
shes thenje per diten e pavaresis shume te mrekullushme dhe marramendse . vetem persona serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim