VETEVRASJA

Shitet nga: Vetevrasja 12 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
VETEVRASJA
Ne liber flitet detajisht per historine e vetevrasjes, llojet dhe menyrat e saj , gjinine ne vetevrasje dhe vetevrasja ne trevat tona !
cmimi 5 euro
viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim