Zyra e perkthimeve

Shitet nga: zyra e perkthimeve 11 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zyra e perkthimeve

- gjetja dhe shqipërimin i materialit për punimin e diplomës, masterit, doktoratës, referimeve shkencore etj.. nga shume fusha studimore
- përkthime nga (në): angl., gjerm., serb.-boshnjak., rus., pol., etj.
- kurse (edhe intensive) për gjuhë gjermane – për bashkim familjar ...
- kurse per femije me veshtiresi ne mesim dhe probleme me përshtatje ne shkolle, si dhe kurse nga lëndë të ndryshe me për përgatitjen e provimeve


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim