jap orë mesimi ne gjuhen gjermane

Shitet nga: tesa 19 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap orë mesimi ne gjuhen gjermane per te gjithë grup moshat filluar nga 6 vjet si dhe atyre per bashkim familjar.

Jap mesim dhe online .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim