perkthime

Shitet nga: zyra e perkthimeve 25 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- perkthime nga dhe ne gjuhet angleze, gjermane, serbo-kroate; ruse e polake,,,
- ndihmojme ne gjetjen e materialt per punime te masterit dhe doktorates
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim