Biçiklete

Shitet nga: Fatos 16 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim