.bagazh ,qante per biciklete--------------------..

Shitet nga: zzzzz 04 Krr 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes qanten, bagazhin per biciklete
eshte shume e mire ka ma teper se 8 pako,hapje,dollapa .......
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim