u shite-----------------------------------3

Shitet nga: avdi 13 Qer 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtsen per biciklete
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim