2 Bicikleta njona 26 palohet dhe tjetra 28 alumin

Shitet nga: Mentor 26 Krr 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
U SHIT BICIKLA QE PALOHET .KA METE VETEM EDHE 28 E ALUMINIT.


Shes 2 Bicikleta njona 26 palohet dhe tjetra 28 alumin.
Bicikla 28 sport eshte alumin 10 shpejtesi , i ka dikund 5 kg ,po duhet me ja ndu bandashin e mrame me gjith rote.

Gjindem te Fura Qerimi 1.
Qmimi per cope 110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim