26 bicikleta t firms BULLS CUBE SCOTT

Shitet nga: Hasan 26 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten 26 bicikleta t firms bulls cube Scott bicikleta jan t gjitha me diska me ule dhe jan ne gjendje shum shum te mir te interesuarit mind te lajmrom en edhe ne ket Nr n viber +4915750409389
Qmimin shkon prej 300 euro Deri n 450 mvaret qka kerkon . Nese merrni me shum kuptohet qmimi zbret .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim