BIÇIKLETE (Bicikell) - Men Join SPORTLINE - 135€

Shitet nga: Kushtrim 02 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Eshte Biçiklete Sportive me ram dhe goma te holla e dizajnuar per shpejtesi.

Gomat i ka madhesi 26"
Frena normal, mjaft te fuqishem -WIN ZIP-
Sa i perket shpejtesive eshte e thjeshte

Biçikleta eshte pothuajse e re, shume pak e perdorur. Arsyeja e shitjes eshte per shkaqe personale.
Qmimi i diskutueshem per bleresit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim