BICIKLET SHINAMO

Shitet nga: Viktor Jashari 05 Dhj 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta ,Shimano esht shum e ruajtur dhe po ashtu edhe frenmin dhe ndrerrimin e shprejtsive i ka Shimano ,, FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim