BIciklet Miles -Alumin e gjitha

Shitet nga: albert 20 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
eshte ne gjendje te rregullt e leht per tu vozit , i funksionojn frenat ndrruesit e shpejtesive ,eshte prej alumini e leht shum praktike per qytet , nr kontaktit 045671110 , ky numer eshte dhe ne VIBER .

Ndrrohet me najsen varet qka ofrohet dhe a m`duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim